fbpx

Stosunkowo mało osób wie, że prądem i gazem handluje się na Towarowej Giełdzie Energii. Każdy odbiorca indywidualny i biznesowy ma prawo do zmiany sprzedawcy. Nośniki energii raczej nie tanieją, dlatego warto jest mieć solidnego Partnera, który nie tylko uczciwie doradzi i dobierze optymalny produkt, ale również zarekomenduje właściwą taryfę i czas trwania kontraktu. Mamy najlepsze rozwiązania i najniższe ceny zarówno dla firm, jak również klientów indywidualnych.

Proces ofertowania i zmiany sprzedawcy

Zebranie danych

Przeprowadzenie wywiadu, określenie celów, identyfikacja możliwego terminu zmiany sprzedawcy prądu/paliwa gazowego. Zebranie danych.

Analiza

W zależności od taryfy... analiza profilu zużycia prądu/ paliwa gazowego, aktualnej taryfy. Wyliczenie wolumenu kontraktu. Weryfikacja opłat dystrybucyjnych.

Oferta, umowa

Przygotowanie optymalnej oferty z minimalną marżą. Wybór produktu: cena stała cena, RDN, kontrakt terminowy. Uwzględnienie bezpieczeństwa / ciągłości umowy.

Akceptacja umowy

Zawarcie umowy elektronicznie - kanał zdalny lub na spotkaniu - umowa papierowa. Informacja zwrotna - umowa została skutecznie skierowana na PZS.

Notowania "czarnej energii", indeks BASE_Y_23 na TGE

Zamawiam konsultacje - prąd, gaz