fbpx ...

Zysk z bezpiecznej umowy

Dołącz do ponad 120 tys. właścicieli mieszkań oraz domów i otrzymaj na start  300 zł rabatu. Bezpieczna umowa z największym, niezależnym dostawcą.

Extra pensja to różnica w cenie prądu. Nasi klienci mają o 250 zł/MWh mniejszą stawkę niż obecnie. Przy zużyciu 2 MWh to 500zł, zaś dla dużych domów, które zużywają nawet 11 MWh rocznie to 2700zł. Dodatkowe środki – łącznie od 800 do 3000zł możesz przeznaczyć np. na ogrzewanie.

Z dniem 1 lipca 2007 r. nastąpiło uwolnienie rynku energii elektrycznej. Od tego czasu każdy odbiorca może kupić energię elektryczną u wybranego przez siebie sprzedawcy (spółki obrotu). Uwolnienie rynku energii miało ma na celu wzmocnienie konkurencji na rynku, co miało wpłynąć na obniżenie cen. Zgodnie z zasadami wolnego rynku, sprzedawcy energii elektrycznej mają rywalizować o klientów, ograniczając koszty i oferując prąd po optymalnych cenach. więcej informacji

Jeśli chcesz przyspieszyć kontakt, ściągnij naszą aplikację mobilną ze sklepu Google Play. Możesz za jej pomocą wygodnie zrobić i wysłać zdjęcia swojej faktury i zostawić namiar na siebie.QRCode

Skanuj QR Code smartfonem lub przejdź do strony aplikacji, klikając na obrazek get it on.

Oddzwniamy w 24h

Dobieramy taryfę

Uzgadniamy ofertę

Podejmujesz decyzję

Podpisujemy umowę

Pełny pakiet korzyści

Stawki na zakup energii dla taryfy G12w wynoszą już od 31 groszy za kWh i 30 groszy brutto dla taryfy G12 (stawki akcyzą i z pełnym VATem 23%). Dla wszystkich taryf dajemy gwarancję niższej ceny od pięciu największych dostawców: PGE, Tauron, Energa, Enea, e-on. Od kilku lat każdy odbiorca indywidualny otrzymuje jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję.

Odbiorca w ramach Oferty promocyjnej otrzyma Bonus o łącznej wartości 300zł, który będzie miał charakter rabatu na energię elektryczną czynną o wartości 25 zł miesięcznie (w ramach cyklu rozliczeniowego) przez okres 12 pierwszych miesięcy dostaw.

Interwencja Specjalisty w razie awarii:
hydraulik, elektryk, ślusarz, technik urządzeń gazowych i grzewczych, serwisant domowych urządzeń AGD / RTV / PC, dekarz, szklarz. Interwencja Specjalisty obejmuje:
organizację oraz pokrycie kosztów dojazdu i robocizny oraz niezbędnych materiałów i części zamiennych (szczegółowy zakres ochrony ubezpieczeniowej znajduje się w Załączniku do umowy). Jakość obsługi ubezpieczeniowej gwarantuje Allianz – Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685 Warszawa.

Energię elektryczną kupujemy bezpośrednio od producentów: farm fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Oznacza to, że 100% energii jaką otrzymują nasi klienci posiada  gwarancję pochodzenia z odnawialnych źródeł (OZE), wystawianą przez Urząd Regulacji Energetyki.

Brak ingerencji w instalację i bezpłatna aktywacja. Szybko i sprawnie zmienisz sprzedawcę prądu: bez opłat, bez ingerencji w instalację elektryczną.

Rachunki tylko za faktyczne zużycie energii. Przekaż nam stan licznika do 4 dnia każdego miesiąca, a otrzymasz fakturę za to, co faktycznie zużyłeś. E-faktura wprost na Twój e-mail.

tel. 991. Zgłaszanie awarii z obszaru całego kraju (bez Warszawy), gdzie sieć energetyczną dostarczają: Energa-Operator S.A., PGE Dystrybucja S.A., Tauron Dystrybucja S.A. oraz ENEA Operator Sp. z o.o. Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.

tel. 22 821 31 31. Zgłaszanie awarii na terenie Warszawy, gdzie sieć energetyczną dostarcza Innogy Stoen Operator Sp. z o.o. Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.