fbpx ...

Polecamy ciekawy projekt Fokus Consulting. Jest to zupełnie nowe spojrzenie na Grupy zakupowe energii.

W związku z tym, że energetyka jest dość nudna, postanowiliśmy ją ubarwić. Dlatego naszym Grupom zakupowym nadaliśmy nazwy, zaczerpnięte z terminologii piłkarskiej. Mają one podkreślać wyjątkowość każdej z naszych Grup. Każda firma „gra” w swojej lidze, dzięki czemu najwięksi nie muszą się martwić o „czystość” swoich profili. Na przykład Grupa MISTRZÓW, to największe Przedsiębiorstwa o najkorzystniejszym profilu zużycia energii  – ponad 70% zużycia energii w tzw. „pozostałych częściach doby”, minimalne zużycie 2000MWh rocznie i czysta karta w KRD. Wystarczy sobie wyobrazić jaką motywację do obniżenia cen ma Sprzedawca energii, posiadający możliwość podpisania umów z tak przygotowaną Grupą Przedsiębiorstw, ale na wolumenie zużycia 50 000 – 100 000MWh.

Jak przystąpić do Grupy zakupowej?

Ofertę kierujemy do Przedsiębiorców, którzy chcą uzyskać najniższą cenę zakupu energii elektrycznej na 2019r. Przystąpienie do Grupy zakupowej jest bardzo proste. Wystarczy założyć nieodpłatne konto na naszym portalu Gz20.pl, wypełnić dane firmy i skopiować na konto dane o zużyciu prądu.

Cały proces uzyskania najniższych cen na 2019r. prezentujemy poniżej.

grupy zakupowe - proces

Ile to kosztuje?

Przystąpienie do Grupy zakupowej jest bezpłatne i nie wiąże się z podpisaniem umowy. Przedsiębiorstwo może też w każdej chwili zrezygnować.

Wśród pierwszych 30 Przedsiębiorstw, które założą konta na Gz20.pl rozlosujemy 10 awansów do wyższej LIGI. Pierwszych 100 kont bez względu na akceptację oferty otrzyma dostęp do rozszerzonych analiz rynku energii.

Limitowana liczba miejsc

Obecnie prowadzimy nabór do pięciu profilowanych grup zakupowych, dla których będziemy negocjować kontrakty na rok 2019r.:

  1. Grupa Mistrzów 20 miejsc.
  2. Ekstra- Klasa 30 miejsc.
  3. I Liga 50 miejsc.
  4. II Liga 70 miejsc.
  5. III Liga 90 miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, a nabór potrwa tylko do 28 lutego 2018r. Minimalne kryteria przystąpienia do Gz20.pl to zużycia 100 MWh i czysta karta w KRD. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie.

Nowe wartości

Od konkurencji różnimy się możliwością uzyskania znacznie niższych cen, co obrazuje Diagram wartości. Widać wyraźnie, że inni organizatorzy grup zakupowych żądają za swoje usługi wynagrodzenia, co obwarowane jest umową. W związku z tym potrzebują więcej danych, aby przyjąć firmę do grupy. Dodatkowo komunikacja zazwyczaj nie jest najlepsza i uczestnik grupy musi uwierzyć na słowo, że wynegocjowano dla niego najlepszą, możliwą cenę i niestety, żyjąc w niepewności musi na nią poczekać. W związku z tym zasady uczestnictwa są dość skomplikowane, a finalnie korzyści nie dość wyraźne.
grupy zakupowe - wykresy

W Gz20.pl jest prościej:

– nic nie płacisz;
– nie podpisujesz umowy;
– ilość danych i formalności ograniczona jest do minimum;
– dostajesz cykliczne raporty i analizy rynku energii i wiesz kiedy podpiszesz umowę;
– zarządzasz ryzykiem, bo na podstawie raportów i analiz wiesz, jakich cen możesz się spodziewać
– dzięki wartościom, jakie oferujemy oraz PROFILOWANIU uzyskujesz większe korzyści!

Czas na decyzję!

Jeśli niczym nie ryzykujesz i sporo możesz zyskać, a liczba miejsc jest limitowana, to szybko załóż bezpłatne konto. Dzięki temu weźmiesz udział w losowaniu 10 awansów do wyższej LIGI – link

Więcej o Grupie dowiesz się na Facebooku – link

Tu zapiszesz się do Grupy zakupowej Gz20.pl

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.