fbpx ...

Wprowadzenie

Kilkanaście lat temu powszechnie uważano, że odpowiedzialność za produkcję czystej energii powinna spoczywać wyłącznie na Państwie. Tym czasem możliwości jakie dają: aktualna technologia, dostępne rozwiązania prawne i zachęty finansowe, w sposób praktyczny wpływają na zwiększanie udziałów produkcji energii przez osoby fizyczne i firmy tzw. prosumentów. Wsparciem dla firm są takie programy jak: system białych certyfikatów, ulgi w podatku od nieruchomości czy EKO-FIRMA Z ZYSKIEM, dla osób fizycznych: ulga termomodernizacyjna i „Mój prąd”, a dla rolników ulga w podatku rolnym i „Agroenergia”.

Czy Odnawialne Źródła Energii zagościły na dobre w polskich domach, firmach i gospodarstwach rolnych? Postanowiliśmy zapytać Polaków co tak na prawdę sądzą o Odnawialnych Źródłach Eenergii?

Wspólnie z Narodową Agencją Poszanowania S.A. i Zrzeszeniem Audytorów Energetycznych przygotowaliśmy ankietę, składającą się z kilku pytań. Ankieta jest anonimowa. Raporty z badań będą publikowane do 15 dnia każdego miesiąca na naszej stronie internetowej, w postaci pliku pdf. Wspólnie z naszymi Partnerami ufundowaliśmy vouchery o wartości 500zł za wypełnienie ankiety. Można je wykorzystać przy zakupach instalacji fotowoltaicznych, boilerów elektrycznych, pomp ciepła, systemów wentylacji i rekuperacji oraz ogrzewania.

Aby wypełnić ankietę kliknij w link lub obrazek >

Masz pytania? Zadzwoń: 535 880 980

Lista Partnerów / dostawców, u których za naszym pośrednictwem można zamówić usługi i wykorzystać voucher:

Zielona-energia.com Sp. J.

  • systemy fotowoltaiczne,
  • boilery elektryczne.

Kratki.pl Marek Bal

  • Pompy ciepła,
  • Systemy wentylacji i rekuperacji.

PRE Edward Biel /evb24.pl/

  • Stacje ładowania samochodów DC / AC,
  • Wallbox – różne moce.

Red Snake sp. z o.o.

  • Folie grzewcze Red Snake.

Materiały do pobrania

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.