Wprowadzenie

Kilkanaście lat temu powszechnie uważano, że odpowiedzialność za produkcję czystej energii powinna spoczywać wyłącznie na Państwie. Tym czasem możliwości jakie dają aktualna technologia, dostępne rozwiązania prawne i zachęty finansowe, w sposób praktyczny wpływają na zwiększanie udziałów produkcji energii przez osoby fizyczne i firmy tzw. prosumentów. Wsparciem dla firm są takie programy jak: system białych certyfikatów, ulgi w podatku od nieruchomości czy EKO-FIRMA Z ZYSKIEM, dla osób fizycznych: ulga termomodernizacyjna i „Mój prąd”, a dla rolników ulga w podatku rolnym i „Agroenergia”. Czy Odnawialne Źródła Energii trafiły do polskich domów, firm i gospodarstw rolnych? Postanowiliśmy spytać Polaków co tak na prawdę sądzą o OZE? Ankieta jest anonimowa. Jeśli respondent poda swój numer telefonu otrzyma voucher o wartości 500zł.

Wspólnie z Narodową Agencją Poszanowania S.A. i Zrzeszeniem Audytorów Energetycznych przygotowaliśmy ankietę, składającą się z kilku pytań. Raporty z badań będą publikowane do 15 dnia każdego miesiąca na naszej stronie internetowej, w postaci pliku pdf. Wspólnie z naszymi Partnerami ufundowaliśmy vouchery o wartości 500zł za wypełnienie ankiety. Można je wykorzystać przy zakupach instalacji fotowoltaicznych, pompach ciepła, czy ogrzewania na podczerwień.

Aby wypełnić ankietę kliknij w link lub obrazek >

Masz pytania? Zadzwoń: 222 286 109

Lista Partnerów / dostawców:

// fotowoltaika, boilery do ogrzewania wody – zielona-energia.com

// pompy ciepła – LG, Kratki

// folie na podczerwień – red snake

Lista dostawców jest stale powiększana.

Zamówienia lub chęć wykorzystania vouchera prosimy zgłaszać telefonicznie:
222 286 109 lub e-mail: kontakt@fokusconsulting.pl

Podmiotem odpowiedzialnym za przeprowadzenie badania jest FOKUS Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pokornej 2/221. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdują się na stronie: https://www.fokusconsulting.pl/klauzula/