„…Wiedza to sekret biznesu….”

Dlaczego My?

My dajemy Klientom wędkę, a nie rybę. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w pozyskiwaniu wiedzy, która daje im przewagę nad konkurencją.  Na początku możesz czuć się niepewnie dlatego z usługą DAJEMY SIEBIE w pakiecie. Zawsze możesz zadzwonić i skorzystać z naszego doświadczenia.

Ogarniamy wszystkie sprawy związane z energetyką. Robimy to dobrze, bo nauczyliśmy się na własnych błędach. Dzięki temu mamy wiedzę i doświadczenie, z której korzystasz. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli stykamy się z czymś nowym, to przeprowadzamy gruntowną i dynamiczną analizę, następnie potwierdzamy ją i dajemy konkretne rozwiązanie, biorąc za nie pełną odpowiedzialność. W dzisiejszych czasach to na prawdę rzadkość.

wyróżnia - podpisanie umowy

Od analizy, przez projekt do realizacji pod klucz.

Przykładowa realizacja:
– zakład produkcyjny = nazwa zastrzeżona umową
– taryfa = B23
– roczne zużycie energii elektrycznej = 16,8GWh/rocznie
– profil = przetwórstwo rolno-spożywcze
– średnia ważona cena energii (obrót+dystrybucja) = 321 zł/MWh
– opłaty roczne za energię bierną = 126 350 zł(!)
– opłaty za przekroczenia mocy umownej = 27 328 zł(!)
– udział opłat z tytułu oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego =10,45%

Dzięki inwestycji w budowę baterii kondensatorów i wymianę oświetlenia klient uzyskał redukcję kosztów rocznych w wysokości 466 315,25 zł, przy inwestycji 215 500 zł + wynagrodzenie ratalne w wysokości 139 894,57 zł.

Zysk netto inwestora w pierwszym roku to blisko 111 000 zł, a w kolejnych latach 466 000 zł rocznie.

Część oświetleniowa inwestycji, została sfinansowana z programu Wojewódzkiego Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Inwestor zakupił po najkorzystniejszych cenach oświetlenie, uzyskując trzyletnią gwarancję na źródła światła i pięcioletnią gwarancję na oprawy.

Myślisz to nie dla mnie, bo płacę za prąd 2 000zł miesięcznie… W porównaniu z przykładem, to rzeczywiście niewiele, ale to Twoje pieniądze. Jeśli ograniczysz koszty o 20%, to rocznie zostanie Ci w kieszeni 4 800zł, hmm… to tydzień dla dwóch osób w jakimś ciepłym miejscu lub skuter dla syna. Pomyśl i zadzwoń 535 880 980