zgłoś się do nas - FOKUS Consulting

Dlaczego My?

Traktujemy naszych współpracowników jak Partnerów w biznesie. Mówiąc kolokwialnie – nie ma żadnej ściemy, są za to przejrzyste zasady i pełna otwartość w komunikowaniu jak i dlaczego jest jak jest. Dzięki temu od początku wiesz na czym stoisz bez mydlenia oczu. Po prostu masz bezpośredni kontakt z właścicielem, któremu zależy na tym żebyś dobrze zarabiał.

Zrób pierwszy krok

Zgłoś się do FOKUS Consulting i zostań Certyfikowanym Przedstawicielem Handlowym PGE Obrót S.A. Jeśli masz cel w życiu, minimum średnie wykształcenie, umiejętność organizowania własnego czasu pracy, podejmujesz inicjatywę i angażujesz w budowanie kontaktów z potencjalnymi klientami nie zwlekaj! Wyślij swoje CV.

Jeśli jesteś pracowity i konsekwentnie realizujesz swoje plany czeka na Ciebie:

  • zrozumienie i wsparcie,
  • doskonałe szkolenia i praktyczna wiedza,
  • doskonała komunikacja,
  • przyjazna atmosfera,
  • błyskawiczny awans, na miarę twoich możliwości,
  • doskonałe warunki prowizyjne (nawet 80% zysku zostaje u Ciebie).

Jeśli szukasz ciepłej posady, wysokiej podstawy i snu za paprotką, to źle trafiłeś.

Zaskocz nas

Zobaczysz jak fajnie jest samodzielnie sterować swoją pracą i wolnym czasem. Nikt nie będzie ci truł o planach, realizacji czy efektach, ale zawsze czekać będzie na Ciebie pomoc i pełne wsparcie. Jeśli nie będziesz w stanie tego wykorzystać, to najlepiej od razu znajdź sobie inną pracę.

Jeśli masz doświadczenie to u nas możesz wreszcie pokazać, co potrafisz. Przełam strach, uwierz w siebie i nie pracuj za darmo.

Wyślij CV i rozwiń skrzydła!
biuro@fokusconsulting.pl