MISJA

Doradzamy właścicielom firm i instytucji jak efektywnie zarządzać zużyciem energii.

WIZJA

Przeprowadzamy analizy i wdrażamy strategie, wspierające redukcję kosztów energii.

CEL

Pozyskanie minimum 2000 klientów do końca 2018r.

Opis działalności Fokus Consulting

Firma doradcza Fokus Consulting działa od 10 sierpnia 2009 roku. Od trzech lat specjalizujemy się w zwiększaniu efektywności energetycznej Organizacji. Realizujemy audyty energetyczne i audyty efektywności energetycznej, zgodne z ustawą z dnia 20 maja 2016r. Tylko w 2017 roku zrealizowaliśmy blisko 40 audytów energetycznych. Opracowujemy i wdrażamy strategie, zgodne z ISO 50001:2012. Tworzymy procesy i procedury oraz pomagamy je wdrożyć. Organizujemy kompleksowe szkolenia dla pracowników i menadżerów.

Przeprowadzamy analizy techniczno – ekonomiczne zużycia energii dla Przedsiębiorstw i Jednostek Samorządu Terytorialnego. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację usług technicznych – w tym wycenę, projekt i pozyskanie środków (UE, ESCO, LEASING, KREDYT). Organizujemy, innowacyjne, profilowane Grupy zakupowe – Gz20.pl

Siedziba Fokus Consulting

Główni Partnerzy: Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Fundacja Poszanowania Energii, Krajowe Grupa Doradztwa Energetycznego, Optical Electronics Sp. z o.o.

Działając w wielu wymiarach wsparcia, zapewniamy Naszym Klientom dostęp do Doświadczonych, certyfikowanych Ekspertów energetycznych, zapewniających najwyższy poziom obsługi i odpowiedzialności za udzielane rekomendacje.

Gdzie misja FOKUS realizowana jest w sieci?

Telefon: +48 22 486 32 98