MISJA FOKUS

Zmniejszamy koszty energii

WIZJA

Realizujemy autorskie projekty redukcji kosztów energii

CEL

20000 toe dla Klientów do końca 2021r.

Co robimy?

Fokus Consulting działa od 10 sierpnia 2009 roku. Nasze projekty dały klientom 7000 toe (ton oleju ekwiwalentnego). To przy obecnym kursie ponad 5MLN zł. Od trzech lat specjalizujemy się w zwiększaniu efektywności energetycznej polskich firm i  Organizacji. Realizujemy audyty energetyczne i audyty efektywności energetycznej, zgodne z ustawą z dnia 20 maja 2016r. Tylko w 2017 roku zrealizowaliśmy blisko 40 audytów energetycznych. Opracowujemy i wdrażamy strategie, zgodne z ISO 50001:2012. Projektujemy i wykonujemy pod klucz  usprawnienia techniczne, w tym opomiarowanie, monitoring i zdalną obsługę głównych procesów. Tworzymy procesy i procedury oraz pomagamy je wdrożyć. Organizujemy efektywne szkolenia dla pracowników i menadżerów.

Przeprowadzamy analizy techniczno – ekonomiczne zużycia energii dla Przedsiębiorstw i Jednostek Samorządu Terytorialnego. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację usług technicznych – w tym wycenę, projekt i pozyskanie środków (UE, ESCO, LEASING, KREDYT). W obszarze OZE specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Tylko w 2019r. sprzedaliśmy mikroinstalacje o łącznej wartości 6,5MLN netto i mocy 1,5MWp.

Siedziba Fokus Consulting

Główni Partnerzy: Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Fundacja Poszanowania Energii, Krajowe Grupa Doradztwa Energetycznego, Zielona-Energia.com Sp. J..

Działając w wielu wymiarach wsparcia, zapewniamy Naszym Klientom dostęp do Doświadczonych, certyfikowanych Ekspertów energetycznych, zapewniających najwyższy poziom obsługi i odpowiedzialności za udzielane rekomendacje.

Gdzie misja FOKUS realizowana jest w sieci?

Prosimy o telefon: +48 535 505 699 lub szybki kontakt…